Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.09.2018 11:43:47 

Akce - stalo se....

Blíží se konec roku 2012 a s ním nás čeká stěhování do zimního tréninkového prostoru- haly u Varyády.

Letos jsme ušetřili na některé nové překážky, koupili jsme skokovky, slalom uličku a dva nové tunely které jsou úplnými protiklady. Jeden je průhledný a druhý černý :).  Také už běží další kurz začátečníků kde je 5 smolíčků a jedel large. Jarní začátečníci vyráží na neoficiální závody, aby si začali zvykat, jak to chodí a jak pracují nervy :). Přidáváme také odkazy na fotografie ze závodů na rajčeti, kde najdete většinu událostí zdokumentovaných viz. fotogalerie.

 

Je tu podzim a s ním zas pár info o naší partičce nadšenců.

Jak je už tradicí, všechny intenzivní tréninky jsme si na jaře náležitě užili, zůčastnili se nepočítaně závodů a získaly stejně tak "drahých kovů".  Týdenní agitábor v Březové se opět vydařil, hodně jsme toho natrénovali, užili si hromadu legrace a i když na počasí nebyl spoleh :) , chvíli pálilo sluníčka a chvíli lilo, tak jsme se domů vraceli spokojení s hromadou nových námětů na tréninky budoucí.

Přes léto jsme občas trénovali, závodili i odpočívali a teď se zas do další práce :) ( celé září je to jedny závody za druhými). Z jarních začátečníků vydrželi 3 týmy a tak doufáme, že rozšíří naše řady :) a opět pořádáme další v pořadí už 10 kurz začátečníků.

Na podzim máme naplánované opět intenzivní tréninky s Radomírem Hoštou a na zimu se plánujem přesunout s tréninky do haly na písek a doufáme, že budeme mít k dispozici víc času v tomto krytém prostoru než loni.

od Hedvika 12.9.12

 

Tak zas pár novinek - nenovinek.

2012

Na velikonoční víkend jsme se konečně přestěhovali na cvičák ve Staré Roli (po trénincích v hale).

7.4.2012 začal opět kurz začátečníků - přihlášení jsou samí smolíci , tak doufáme, že vydrží a posílí naše řady.

Stávající členové posilují své týmy o nové psí členy a začínají trénovat a závodit s novou generací.

8.4.2012 byl první letošní intenzivní trénink a přes špatné počasí to bylo super a užili jsme si to.

9.4.2012 většina členů vyrazila na velikonoční závody do Rychnova a jejich snaha byla řádně oceněna!! Viz úspěchy týmů.

Už se těšíme na další intenzivní tréninky 22.4. a 1.5. u nás na cvičáku a také na tábor agility naplánovaný opět na červenec v Březové.

 

Celý rok 2011 jsme pilně trénovali a závodili, jen není nikdo, kdy by o tom podrobně psal.

Postupně obnovujeme překážky, máme novou kladinu, slalom do V, stůl a pár dalších skoček. Stále pořádáme kurzy pro začátečníky na

jaře a na podzim. V létě 2011 jsme poprvé pořádali tábor agility v Březové u Karlových Varů. Skvělý nápad Marcelky a spol. fajn

prostředí, trpělivý trenér a super parta- tak to vypadalo a v roce 2012 bude další v pořadí. Moc jsme si to užili, vzájemně se lépe poznali

a zablbli jsme si !!

Na podzim se nás většina zúčastňovala intenzivních tréninků ať už ve Veseřicích nebo v Karlových Varech pod vedením Radomíra

Hošty. Před zimou Klára domluvila halu a tak jsme stěhovali překážky do Dvorů. Velkou nevýhodou bylo časové omezení, takže

chodil omezený počet týmů a stejně tréninky byly velice náročné po psychické stránce.

 

 Akce jsou řazeny od nejnovější po nejstarší.

Končí rok 2010, takže to nejsou úplné novinky.

Rok je skoro pryč  a my stále trénujeme a věnujeme se našim milým čtyřnožcům. Momentální pauza

je způsobená tím, že smollíci neumějí norovat a  hafani habáni kloužou. Na jaře a na podzim pořádáme kurzy

začátečníků, je jen škoda, že málo těch, kteří začnou s námi cvičit v konečné fázi vydrží a nevzdají to.

Snad proto, že na trénink padne celé sobotní odpoledne nebo že je to sport a musí člověk mít chuť se hýbat ?

Na každý případ vždy někdo mezi námi zůstane a proto kurzy pořádáme a snažíme se nováčkům věnovat

a zaujmout je, aby nás mohli reprezentovat jako např.Jirka s Beruškou.  Postupně vylepšujeme sadu

překážek pro cvičení. Dokoupili jsme super pružinový  tunel a v roce 2011 dojde řada na kladinu .

Na příští rok  konečně plánujeme i pořádání závodů .

A Radek se nám stále věnuje a i když máme občas řeči tak " trenér má vždy pravdu" a tak nakonec  běháme slepé

parkury a vypadáme jak totální blázni, když chválíme  neviditelné pesany.

7.12.2010 Hedvika

 

"Novinky 2009"

Stále se něco děje, trénujeme, jezdíme na závody, koupili jsme si nové skokovky a áčko. Přes léto budem trénovat po domluvě, a na podzim plánujeme zas kurz začátečníků. Jo mimochodem z dnes již ukončeného kurzu se vylouplo několik šikovných a schopných nových členů a ti ostatní, kteří nevydrželi se alespoň naučili lépe komunikovat se svými čtyřnohými miláčky. Míra,  nás nepřetržitě zásobuje obrovským množstvím perfektních fotek, je strašně těžké vybrat jen pár,takže je během července dáme všechny na rajče.net (viz adresa v odkazech). A Radek, ten s námi všemi neztrácí trpělivost a stále nás trénuje až do roztrhání těla.        

 

Brigádička - natírání buněk 11.10.2008

Konečně jsme se propracovali k této akci a naše buňky dostaly nový kabát. Ačkoli to celé dopoledne nevypadalo a bylo pod mrakem, když jsme se sešli v 13 hodin na cvičáku, tak zrovna začalo vylézat sluníčko a za chvíli už pražilo, takže nám barva skvěle zasychala. Díky nasazení všech, v půl čtvrté už bylo hotovo a uklízelo se.  Poděkování patří každému, kdo přiložil ruku ke společnému dílu.

           

Předváděčka - Děpoltovice  9.8.2008

Tentokrát jsme vyrazili na předváděčku při mezinárodních skokových závodech koní do Děpoltovic. I přes větrné počasí, které neustále hrozilo deštěm přišlo hodně lidí. Dík patří Radkovi, který se ujal mikrofonu   a po  dobu našich běhů komentoval jak naše výkony, tak informoval přihlížející o základech agility.  Sice se vyskytly i drobné problémy, jako trus  koní na parkuru ( hodně trusu) , místy vyšší tráva a koně jako rušivý element  pro některé ze psů, ale i s tím jsme si poradili a to odpoledne si užili.V přestávkách mezi běhy jsme nabídli přihlížejícím pejskařům, aby si vyzkoušeli se svými psími miláčky některé překážky a poradili jim, jak na to.Tuto nabídku pejskaři rádi a hojně  využili. Dík všem za jejich přínos na této akci.

 Klikni pro zvětšení.

Naše výkony

                                                      

a přihlížející v akci :

      

      

Předváděčka - Nový Fojtov 28.6.2008

Byli jsme pozváni při příležitosti otevření agroturistického centra dětí a mládeže - Aghitour, na předváděčku agility .

Moc se nám tam líbilo, pěkné prostředí a milí lidé a pěkně jsme si zaběhali v písku, i když první běhy byly na poněkud malé ploše, ale i s tím jsme si poradili. Doufáme, že tím podobné akce neskončily.

 klikni pro zvětšení

    

  

 

 

Ve  středu 11.6. 2008   přivezli " buňky" na naše překážky, budou chtít uklidit, natřít a trochu opravit, ale konečně máme překážky v suchu .

klikni pro zvětšní

  

 

 

7.6.2008

 Udělali jsme si brigádu na cvičáku, abychom trochu uklidili a nachystali si místo pro buňky, do kterých  budem  ukládat  překážky. Po brigádě jsme ještě upekli buřtíky a ugrilovali masíčko.

 Díky všem, kdo přišli a zapojili se .

                                                                      Hedvika

 

 

 

 

                                                                 

TOPlist